Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Kurna mam dylemat jaki wrzucić na bannera
-----
Florcio ręcznie to rysowałeś??

--------------
obie prace są pro ale narazie wrzuce banner evildoga bo bardziej pasuje
Last edited by kamil303; Apr 17, 2011 at 11:13 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Nie mówiłem, że ty masz to zrobić. I w regulaminie jest nieścisłość. Najpierw jest napisane, że jak ktoś jest nieaktywny to wylatuje, czyli punkt 10 powinien brzmieć: Be active in-game and on the forum
Dzięki za dobre oceny, powiedzcie co mam zrobić, by moje logo zostało uznane, żeby lepiej pasowało. Mam coś dodać albo poprawić, mówcie. Chcę w końcu zostać dobrym grafikiem klanu xD

kamil303: Tak, pewne rzeczy ręcznie.
Last edited by florcio52; Apr 18, 2011 at 06:30 AM.
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
Originally Posted by florcio52 View Post
A ja zrobiłem skromne logo Infinity Epic. Zrobiłem je tak na szybko więc rozmiary itd mogą być złe. Bardzo proszę lookajcie ;) Od razu mówię że nie jestem Pro jak evildog xD

http://www.speedyshare.com/files/280...inity_Epic.jpg
Dałem na speedy bo nie moge uploadnąć na imageshack

bardzo mi sie podoba
I am taking requests, just PM me
Polska, kraj pogrążony w wewnętrznej wojnie. Zrujnowane miasta, mnóstwo martwych ciał leżących na ulicach. Grupka polskich wojowników którzy przeżyli, szuka sposobu by zniweczyć działania nieznanej rasy, chcącej zawładnąć krajem. Jedynym sposobem na to jest zdobycie pradawnego artefaktu. Wojownicy ci, najlepsi z najlepszych, przemierzyli cały kraj dążąc do sarkofagu, w którym ukryty jest zwój, lecz jedynie osoby o czystych intencjach mogą go użyć.
Zwój został odnaleziony, ale konflikt nie został zażegnany. A jedyną możliwością na zakończenie wojny było odczytanie zwoju.
Wojownicy ruszyli na ostatnią konfrontację. Sami. Grupa wybrańców, którym dane jest ocalić świat, ustanowić nowy porządek.
Gdy stanęli naprzeciwko setek tysięcy wrogów, zwój zaczął się jarzyć, delikatną poświatą. Rychu wziął go do ręki i rozwinął.
-Przeczytaj go - krzyknął kamil303.
Zwój rozbłysł z niewyobrażalną mocą.
Rychu spojrzał na niego i...
- INFINITY EPIC!!!...
Przeciwnicy zostali w starci w pył. Tak nastał początek nowej ery.
-----
Tak wygląda historia po polsku. Po południu dam tłumaczenie
Google translator tego nie przetłumaczy tak jak powinno być, to zostawcie to mnie
-----
A zamiast Rychu będzie Pizdu
Last edited by Szamboo; Apr 18, 2011 at 10:24 AM. Reason: <24 hour edit/bump
/invade Yea dude polish ftw (sad im polish but cant speak it) Im requesting allies among The Archangels/single allies. Awesome start love it all guys GL.
Show some Love.