Endurance Onslaught 6.0
składam oficjalne przeprosiny na rece towarzysza Veraxa Barszczowulkanskiego

gdyz nieslusznie oskarzylem go o wystepek przeciwko narodowi polackiemu objawiajacy sie zaniechaniem uiszczania trybutu patriotycznego pod postacia napisania przynajmniej jednego posta w Teamo Polando

ja, nizej podpisany

Thrandir Zakrzysztof
Originally Posted by shadowelf View Post
paulaner / tripleblond

A mi zaś bardziej smakował tripel, paulaner był taki strasznie... normalny. Chociaż jakbym miał pić na codzień, to bym wybrał paulanera, ale ogólnie triple blond oceniłbym wyżej.
-pszeniczne, świętojańskie i niepasteryzowane możesz brać. Nie są to piwa wybitne, aczkolwiek lepsze niż większość. https://www.youtube.com/watch?v=a7SZ0nSVLKM - jakbyś się nudził.
- Miłosławy tak samo

agreed
- Bojan toporek mi nie smakował - za mocny, black ipa też średnio, aczkolwiek możesz spróbować gdyż jest to ciekawy styl. (ciemne piwo chmielone po amerykańsku - aromat cytrusów i smak palonych słodów). Black IPA to chyba najbardziej "nowofalowe" piwo na tej półce. Najbliżej mu do rynku piw rzemieślniczych.

Z toporkiem sie zgadzam, przesadzone, natomiast imo ta Black IPA Bojana też jest przesadzona nieco, zbyt spalona i gorzka, ja tych cytrusów nie czułem w smaku w ogóle. Natomiast zapach był śliczny (chociaż czy cytrusowy, nie wiem), ale generalnie nie smakował mi. Raz na próbę i nigdy więcej chyba że coś by wskazywało na jakąś lepszą warkę.

- Lwówek i ciechan - Browary Jakubiak zawsze polecam, ale po za belgiem są to piwa tylko dobre (uwaga belg jest gorzki)

imo nie taki gorzki

- zacne, nie znam

część produkuje van pur, część jako. W każdym razie te z van pura są mniej więcej na poziomie koncerniaków, nie polecam szczególnie, natomiast te z jako są na nieco lepszym poziomie; bodajże miodowe jest sprawką Sulimaru i ono jest rzeczywiście jak nazwa mówi zacne jak na cene
- trybunał nic szczególnego

imo jak w żabce w promocji to jest na nieco lepszej cenie-jakości niż koncerniaki

- romper to ulubione piwo JtanK'a

i Scorpa. I nie ulubione tylko drugie ulubione, z tanich mocnych króluje Śląskie.

@edit
przy okazji Ciechan Lagerowe imo świetne piwo na regularne "dobre" picie, czyli jak masz ochotę troszeczkę więcej wydać (ale nie majątek) i mieć zauważalny wzrost jakości.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Dobra, uwaga sezon letni, będę zrzucał trochę wagi xd
Bez specjalnych diet i cudów ale trochę się ograniczę z syfiatym żarciem i piwem, dobrze by było zgubić kilka kilo.
retired
Originally Posted by Powas View Post
Dobra, uwaga sezon letni, będę zrzucał trochę wagi xd
Bez specjalnych diet i cudów ale trochę się ograniczę z syfiatym żarciem i piwem, dobrze by było zgubić kilka kilo.

Też tak mówiłem. Dzisiaj na obiad ojebalem sobie stek z frytkami, a na kolacje 2 paczki czipsów zapite ciechanem
derp
Ja wyjebane, jak mówilem najpierw masa potem rzeźba a za rzeźbę starczy mi ładny nagrobek.

Dzisiaj egzamin z fizyki XD Pewnie bedzie infantylnie prosty, dam report za ~7-8h

@Piwnibracia Raciborskie Rżnięte fajne, nawet bardzo patrząć na cenę 3,60pln


@edit
AHHAHA 4.5 Z PRAWA FUG YEA

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
ja mialem analize

trzy proste zadania, trzy bledy obliczeniowe: r^2=r, 1*0=1 i zle policzony jakobian. zaliczone raczej bez problemu, ale ostatnio tez tak mowilem... xd
pewnie pojde na kolejny termin nawet jak zalicze, i ewentualnie nie oddam. bo tak blisko do piatki bylo, a z tymi bledami pewnie 25-35/50 bedzie, co razem z 46/50 po cwiczniach daje albo 2.0 jak ponizej 25pkt, albo minimum 4 xd
Originally Posted by Powas View Post
Dobra, uwaga sezon letni, będę zrzucał trochę wagi xd
Bez specjalnych diet i cudów ale trochę się ograniczę z syfiatym żarciem i piwem, dobrze by było zgubić kilka kilo.

Mi tam by się przydało dodatkowe kilka(naście) kilo.
@edit
dojebałem 80% z egzaminów gimnazjalnych ;].
Originally Posted by JaniklPOL View Post
Mi tam by się przydało dodatkowe kilka(naście) kilo.
@edit
dojebałem 80% z egzaminów gimnazjalnych ;].

co z tego i tak jestes we friendzonie


wow such skillz



wow skillz much