Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

To teraz kolejne .
Bodajże od 4 się zaczyna jazda, jak ostrza mają konkretną prędkość.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ostrza na pierwszych poziomach w sumie pomagają, na 5 próbują Cię zabić... a do tego jakoś przeciwnik ma cela w ten cholerny X...
Zabawa to jest na 5 poziomie mając po swojej stronie 3+ ostrza xD

//I ten taniec, jak przytrzymasz strzałkę w dół...
Pany, nie wiem, czy wezmę udział, ale w puli jest 3k na razie. Tylko nie wiem czemu kmeniu wpłacił 450, a nie 500.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Nie żebym hejcił, ale chyba na poczekaniu to wymyśliłeś Pizdu, co?
Spodziewałem się jakiegoś serio konkursu, a tu takie coś. Na dobrą sprawę mógłbym kazać ludziom ściągnąć NFS: Most Wanted i ogłosić konkurs na jak najszybszy przejazd na określonej trasie i określonym samochodem. Faktycznie czepiam się, może trochę na siłę. Fajnie, że coś się dzieje, no ale jak na zapowiadany od dłuższego czasu konkurs spodziewałem się więcej. Niemalże jak zawsze zapowiadało się z Twojej strony coś ciekawego, a wyszło nic lub prawie nic. Miło by było, gdybyś choć raz przyznał, że przesadziłeś z obietnicami i nie dałeś rady podołać, bo zabrakło czasu lub chęci, bądź nawet właściwej koncepcji. Cieszy mnie Twoje zaangażowanie, ale na litość boską przestań ciągle obiecywać cuda, z których nie możesz się wywiązać. No bo serio, tak z własnej perspektywy Twoją wzmiankę o konkursie uznałem za coś ciekawego - myślę sobie: "oho, konkursik, Pizdu niegłupi gość, może być fajnie", a tu na odczepnego dostaję zawody w tłuczeniu score'a w jakiejś wkurwiającej flashowej gierce. Przepraszam, za te docinki i czepianie się, ale nie lubię takich akcji. Pamiętam dobrze rewolucję w rekrutacji, chodzi mi też po głowie szkółka gitarowa, a w obu przypadkach zakończyło się może nie tyle na obietnicach, co na głośnych zapowiedziach. Rzeczywiście tego typu "zagrania" nieco ożywiają życie klanowe, ale nie mają większego sensu. To nie jest właściwa droga. Klan znowu podupada i potrzeba konkretnego impulsu. A takim impulsem jest coś związane z aktywną grą, coś, co zmotywuje do wspólnego tłuczenia tych wszystkich bananów panoszących się w tb. Osobiście nie mam pomysłu, zarzucam tylko pomysł.

No i przepraszam też za chaos i ewentualne "kwiatki", ale piszę to pod wpływem alkoholu.
I sork Pizdu, nic osobistego.
Undetto
Originally Posted by ChickenxPL View Post
To ja mam rozumieć , że Soreu przeszedł level 5 ? D:

No ni chuja, chyba że liczyć wynik 1-10 xD
Rutek, wiem z grubsza co masz na myśli. I możesz mnie w tym momencie zjebać jak łysą kobyłę. To był ten pomysł. To seria małych, niewymagających eventów. Takie popierdółki na pół godziny.
Na większy event trzeba po pierwsze środków (a ostatnio bieduję i niestety nie jestem w stanie zagwarantować fajnych nagród, jak wcześniej bywało), a po drugie większej aktywności.
A co do szkółki, to co nie wypaliło z mojej strony? Ja byłem (i dalej jestem) solidnie przygotowany, co nad materiałem się napracowałem, żeby było autorskie i niepowtarzalne, to moje. Tu akurat nie mam w planach składać głowy na pieńku, bo to nie moja wina. Po prostu nie było odzewu. Sobie nie mam nic do zarzucenia.

I niestety nie przyznam racji (możesz się gniewać), że przesadziłem z obietnicami i nie dam rady podołać. Zaznaczałem, że to będą krótkie, niewymagające eventy (właśnie takie na pół godziny). Jeśli chcesz, odkopię odpowiedni cytat.

A żeby poprawić Ci humor i jednocześnie przyznać się, że wujek Pizdu nie jest nieomylny: masz częściowo racje.
W przeszłości kilka rzeczy skopałem, bo przerosła mnie ambicja. I to były poważne porażki. Kilka rzeczy zostało dalej w strefie spekulacji.
I za cholerę nie przyznam Ci racji, że wymyślam cokolwiek na poczekaniu (tym razem). Wolałbym się przyznać, że sytuacja jest taka, że gówno mogę. Wolę to, niż zapchajdziurę, która zjebie mi reputację, będąc tylko ochłapem rzuconym na odpierdol.

I to by było na tyle i liczę na TRZEŹWĄ odpowiedź. Buziaczki .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Troszkę wyrastam na hipokrytę, bo czepiam się samemu nic nie robiąc. Ogółem wszystko co mam do zarzucenia ogranicza się właśnie do tej nieszczęsnej gierki. Myślałem, że pomyślisz o jakiejś wariacji na temat rysowania w paincie, zgadywanek czy czegoś w tym stylu. I to w zasadzie tyle.
Co do reszty moich zarzutów to jak zwykle są wyolbrzymione.
Undetto