Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Jezu, no skoro tak, to niech będzie. A szkoda, bo jeszcze takiego wielkiego chaosu tam nie ma. W ten sposób mamy marginalizowanie innych członków, tych "mniej znaczących". Nie twierdzę, że nie mamy nic do gadania, bo mamy co każdy wie. Chodzi tylko o to, że z zewnątrz będzie wyglądało na to, że władzę absolutną w klanie mają tylko liderzy. A moim zdaniem powinna tu obowiązywać większa swoboda, w końcu już w pewnym sensie jesteśmy całkiem zgraną paczką internetowych znajomych. No ale może być i tak, zawsze czytelniej będzie w RC, a to właśnie chyba o to chodzi.
Undetto
Wiesz, żartowałem ogółem. Znaczy przyjąłbym chętnie, ale ja rozumiem ile to pracy. Kiedyś grając sam miałem prawie FE i 16 lvl. No ale oddałem konto pewnej osobie w klanie. A który serwer?
Undetto
Z tą władzą absolutną się nie zgodzę - istnieje przecież ten temat.
Marginalizowanie mnie wali, ale problem będzie inny - mamy 4 liderów, z czego 2 raz na jakiś czas jest aktywnych, i to zazwyczaj przez mniej jak pół godziny, czego konsekwencją będzie albo olew na temat rekrutacji bądź też powierzchowne zbadanie go, co chuja da, bo każdy wie że czasami tyg trzeba poświęcić na cudaka którego chętnie przyjmiemy, ale byłoby fajnie gdyby poprawił to, to, to i jeszcze tamto. Rekrutacja jest jedną z tych rzeczy, którą jeśli już mamy, to warto by jej pilnować, w miarę możliwości jak najczęściej (to przynajmniej moje zdanie) a w tym klanie widzę 3 może 4 osoby które są jakoś faktycznie aktywne - siebie pomijam, ja tu jestem niemal 24/7.
Poza tym, gdybym już pisał appke, to sam czekałbym na odpowiedź - sami dobrze wiemy że są osoby które problem mają trafić do samego tematu rekrutacji, a co dopiero do jakiegoś temu w którym go omawiamy, więc nie zdziwię się jak ktoś zrezygnuje bo nie zauważy że dyskutujemy na jego temat...

Pewnie przesadzam, nieważne, niemniej jednak zobaczymy jak to będzie - najwyżej ten temat znowu poleci w zapomnienie i będziemy pisali tam...

//Co do czytelności RC - są klany, które mają tylko 12 tematów, z czego 5 wiecznie przyklejonych, więc czytelność to sobie podarujmy...
Już wcześniej było ustalone że nikt się tam ma nie wypowiadać oprócz liderów. Wróciłeś Soreł i ten idealny ład zburzyłeś :P
Btw popieram twoje zdanie w stu procentach.
Nie łatwiej by było po prostu po przyjęciu delikwenta usuwać posty, a zostawiać tylko apkę?
Undetto
Ale to dodatkowa robota. Poza tym faktycznie, będzie czytelniej.
Ten temat przykleiłem, żeby był na widoku, więc nie ma obaw.
A co do marginalizacji: moim zdaniem tu chodzi bardziej o zasadę w imię zasad. Nie wyróżnienie czyjejś ważności. Od ważności są rangi, a nie tematy. Rangi rangami, bo na forum wszyscy są z grubsza równi. Wiadomo, że nawet niski rangą z długim stażem będzie miał większy posłuch niż żółtodziób, który wie wszystko.

A odnośnie oczekiwania na przyjęcie bądź odrzucenie apki: w lwiej części klanów czeka się kilka dni.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!