Toribash
Za 100 k
Ja wyceniałem go wtedy na 50 k, ale jakiś łoś od razu zaoferował mi 100 k. ;>
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Oceniam pracę na podstawie ogółu jego twórczości. Nie ważne czy jest kolegą/ ministrem/ złodziejem/ ćpunem czy kim by tam nie był ;d Prawda jest taka że robi ciągle to samo.
Btw dziwna społeczność jest na tym forum. Co by ktoś nie zrobił nikt nawet nikogo nie skrytykuje niezależnie co by to było ;p
Attached Files
spar with encor v2.rpl (492.3 KB, 6 views)
spar with pizdu.rpl (424.0 KB, 5 views)
momentum3.rpl (183.9 KB, 3 views)
momentum4.rpl (187.0 KB, 3 views)
Last edited by Kocimienta; Sep 20, 2013 at 10:07 PM.
Originally Posted by Kocimienta View Post
Czy tylko mi się wydaje że każdy twój head jest prawie taki sam tylko ma inne kolory? ;>
Mało w nich oryginalności, ot co ^^

Originally Posted by Alladyn View Post
[...] tylko na boga, o co chodzi wam wszystkim z tymi słuchawkami :P zamiast tego bys poszarpal mu wlosy z tylu i była by miodzio głowa dla pro gracza

Originally Posted by Kocimienta View Post
Oceniam pracę na podstawie ogółu jego twórczości. [...] Prawda jest taka że robi ciągle to samo. [...]

Fakt - mało w nich oryginalności, bo robię ciągle to samo - pseudo anime heady, (które są najprostsze) jako że umiejętnościami graficznymi nie grzeszę... ale się uczę (pooowooollliii).
Na razie umiem tyle, po uwadze Alladyna co do "poszarpanych" włosów starałem się je dodać - na razie każdy kolejny łeb jest pod pewnymi względami lepszy od poprzedniego (choć niewiele)...