Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

enCorEpl - na minimum Kaprala się nadajesz, bo na sierżanta brakuje Cię troche na forum (wg. mnie)

Pizdu - Wiem, że jedynka jest fajna, i z humorem, ale - cholera - chciałem żeby było tego więcej. Chodzi mi o to, że nawet jeśli my będziemy mieli to w swoich dupciach, to "nowa krew" której dostawą zamierzam się w najbliższym czasie zająć, będzie się starała mieć coraz lepsze rangi. Nie mam pojęcia czy to wypali, mam po prostu nadzieję, że tak.
Last edited by Soreu; Jul 6, 2013 at 12:09 PM.
Może mnie nie było na forum, ale tylko dlatego że grałem w TB kiedy inni pisali sobie w Off-topicu. Jako jedyny chyba byłem aktywny in-game kiedy ToP był na skraju załamania.
No to może nawet na Chorążego, bo on jest wyjątkiem który nie potrzebuje aktywności na forum, ale dopóki nie dostanę rangi do zarządzania tym, i tak nie ja decyduję...
Ja mam pracę i życie na karku, lecz naprawdę postaram się pomóc, w końcu jestem z tym klanem już ze dwa lata
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Wygląda na to, że jednak wojskowe zaawansowane przejdą :P

//Btw, zacząłem robić obrazki rank, coby wstawić pod logo spis, albo żeby mogły robić za nakładki tekstur

Grafiki

Last edited by Soreu; Jul 6, 2013 at 02:24 PM.
Myślę, że to by było dobre - wstawić opis rang na main page i żeby każdy o danej randze miał opaskę na texturze bicka :P to by było fajne, ale żeby każdy miał ustawione : )
ToP Leader
Może nawet nie bicka, bo ja np. chętnie bym sobie dał ją na nodze (mam w końcu na niej opaskę [ToP])

Ale mam pytanie - co z chorążym, bo nie wiem czy robić obrazek