Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Zbiera się wam... na liście są ledwo 3 osoby, beze mnie 2. Pizdu i norbi jesteście usprawiedliwieni, ale co kurwa z resztą?

//Kmenek, wyjaśnij mi, czemu Cię jeszcze ani razu nie widziałem, nawet jak byłem w tori od 7 do 4 nad ranem?
Czemu chcesz mi patrzeć na ręce? Przecież nie zamierzam być liderem tego staruszka, chcę go tylko postawić na nogi... (rozumiem że mam niby skrócić nr.3, ale uprościć go też?)
Pod logo też można by coś pisać, albo to właśnie tam dać rangi, a w rangach faktycznych tylko rangę "Członkowie" albo coś


Edit: Sorry, ale naprawdę nie umiem tego bardziej skrócić/uprościć, ni cholery....

3. Wojskowe zaawansowane

Last edited by Soreu; Jul 10, 2013 at 01:02 PM.
Ja tez mam karte do wymiany, bo mi gry z 2005 nagle tna i wyswietlaja artefacty (a w crysisa i dead island gralem na luzie)... Ale grunt, ze to co wczesniej zainstalowalem jakos mi trybi.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Po mojrmu jedynka jest dobra, a reszta przekombinowana. Jak przełożysz wojskowe pod szablon jedynki, to będzie ok.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Soreu, my wczoraj dość długo graliśmy, własnie na tych modach (nie wszystkich) trzeba po prostu wbić w dobrym momencie, ew. założyć wątek "treningi etc." żeby podawać info czy stoi nasz serwer.

A jeśli chodzi o Clan League, to ja się zgłaszam :3