Toribash
wiecie że ja mam wersje jeszcze 3.90?xd
-----
/jo top szybko
Last edited by kmenek; Jul 3, 2013 at 06:05 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kurna, po 6h w końcu mam neta... Bet serv porażka, ktoś mi (dziękuję) cofnął rank na normalny (choć nadal nudny, ale cóż). Ogólnie dzień zaliczający się do zjebanych...

Szkoda że codziennie nie ma tylu postów co dziś - a byłoby i więcej jakbym miał neta...


Może ten dom spokojnej starości z widokiem na dom pogrzebowy ma jednak jakieś szanse...
Po prostu mnie czegoś nauczyły :3 cóż, zamiast mi zrobić gnój i mnie zajebać za zniknięcie, wolałeś się ze mną pośmiać i po wspominać, to mi wystarczyło by sobie coś uświadomić ;)
Za co? >.>

//co tam u was?



Edit: Wpadło 5k za jousting tourney :3
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 08:09 AM.
Ja nie powiedziałem że jest mi przykro... znaczy w sumie jest, ale z innych powodów...

Dzięki temu że wolał ze mną powspominać i się pośmiać, zdałem sobie jakimś cudem sprawę z tego, że w życiu nie jest najważniejsza miłość, bo przemija, ani pieniądze - bo w każdej chwili możemy je stracić. Najważniejsi są przyjaciele, którzy są nawet, gdy ich nie ma. Którzy pozostają nimi nawet gdy znikniesz praktycznie bez słowa na prawie 2 lata...
Z jakiegoś powodu ten klan jest dla mnie magiczny, nie potrafię wytłumaczyć czemu, ale nie da się ukryć, że zawsze wszyscy staraliśmy sobie pomóc, że byliśmy przyjaciółmi, lepszymi, czy gorszymi, ale zawsze byliśmy... Nawet jeżeli tylko mi się tak wydaje...
Last edited by Soreu; Jul 4, 2013 at 11:09 AM.