Toribash
Ja gdybym ogarnął tego jebanego lenia, to i maturę i zawodowy miałbym odhaczone 2 lata temu.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
tez jestem leniwy, nic sie kurna nie ucze. zreszta prowiant na dzis wieczor juz sie chlodzi w lodoweczce, wiec znowu edukacja idzie na bok.
ach ten MAJ. :O
Undetto
Egzamin zawodowy, taa.
Praktyczny egzamin zawodowy w polsce to kpina, bo i tak jest pisemny. A to i tak 17 czerwca więc wyjebane...
Ja tam matur wgl się nie boję, najgorszą rzeczą jest prezentacja na polski ustny, na cholerę oni takie gówno wymyślili :s Chyba plan ramowy zacznę w końcu pisać.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
mi bez różnicy, czy jest środek lata, czy -30. Tak czy siak, leń z dupy wyjść nie chce.
I zapomniałem się pochhwalić, że od tego poniedziałku zacząłem praktyki .. byłem na nich aż jedną godzinę, więc będę musiał równo ściemniać. ale tak jakby dodatkowy miesiąc wolnego. w sumie to muszę się jeszcze ze 2 razy pokazać i dostanę szóstkę z praktyk ;) .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Się kurwa nie da uczyć no. Popieram, że ta ustna z polaka to bezsens - zresztą zostało mi mało czasu, a nadal nic nie umiem.
Undetto