Toribash
not bad może nawet zacznę grać :v

skoro już jesteśmy w temacie to dodam że tibia ma klienta w przeglądarce... jak ktoś (jeszcze) będzie w toto grał to pisać, pisać
Tym razem odświeżę go ja... w sumie bez powodu, piszę żeby mieć zajęcie i nie paść załamany - nie chodzi tu nawet o klan, choć to też dobijające...

Skoro to "General Discussion" (za chuj nie wiem czemu połowę tematów mamy po angielsku...) to tak generalnie chciałbym zaproponować jakąś rangę dla mnie i Pizdu - np. "Leader of reborn", które w razie czego zawsze będzie można zamienić na "Leader of (failed) reborn"...

Ale no... cholera, nawet ja się starzeję, skoro jako Spam Master piszę tylko po to, żeby mieć zajęcie, i zapomnieć o tym, jak cholernie melancholijnie się czuję... no nic, lece do następnego topicu, do przeczytania...
Zgadzam się z pizdu.
Niektóre klany mają jeden wielki rank dla wszystkich i jest okej.
Last edited by Trewnek; Jul 4, 2013 at 01:21 AM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Spoko, pisałem dla pisania...

Edit: Kurwa, ruszcie dupy i coś odpiszcie, bo jak chcę napisać nowy post żeby ktoś widział że jest coś nowego, to się nawet kurna nie da, ja jebie...

Clan league: http://forum.toribash.com/showthread.php?t=414652
Last edited by Soreu; Jul 5, 2013 at 11:11 AM.
Soreu kompleks mniejszości? Nie no żartuję, sam niegdyś chciałem z rang zrobić powód do dumy i poniekąd powód do konkurencji, ale wyszło jak wyszło [czyli w ogóle].
ToP Leader
Po prostu mam "arcyprzechujowy" (cholera, spodobało mi się to określenie) nastrój... A co do rang, kurna, po prostu są nudne. wiem, to tylko rangi, no ale kurde, można by coś z lekkim humorem chociaż (patrz. dom spokojnej starości)

//czemu nadal nie widzę zgłoszonego ToP'u? nawet jak przegramy w 2 rundzie - przynajmniej parę osób nas zobaczy...
Bez urazy dla obecnych posiadaczy zaszczytnej funkcji moderatora, ale wydaje mi się, że z liderów zaglądam tu najczęściej [nie wiem jak pizdu, nie śledzę go]. Mógłby ktoś odstąpić mi to miano? Wystarczy napisać do jednego z moderatorów, np. Uric Czasem widzę takie posty od których bolą oczy, MUSZĘ COŚ Z TYM ZROBIC ;p
W sumie to mogę ja, chociaż wolałbym go zachować, bo lubię być facetem od wszystkiego. Więc jeśli chcesz, to się go zrzekne. Albo ewentualnie dam Ci swoje pasy. A co do aktywności, to nie było mnie teraz jakoś koło 2 dni. A tak to chyba mnie raczej widać (chociaż głównie na markecie).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!