Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Miroke View Post
ICoF to całkiem niegłupi wybór, ale jakbym miał wybierać między Pure, a ToP, to nie miałbym się nad czym zastanawiać. Skoro nie jesteś w stanie pisać po angielsku wystarczająco często, to pisz po polsku, u nas wyrabiasz normę z nadwiązką

Wiesz, ICoF to stary i pro clan. Gdybym miał się zastanawiać, to wybrałbym ICoF.
Btw, zapowiadałem że opuszczam Aeon i to zrobię, ale ja za 20 min spać idę bo wyjeżdzam o piątej, więc nie założę leave threada, a nie chce opuszczać toriclanu ot co bo to byłby ragequit. Jeżeli miałbym sie zastanawiać nad klanem, to wybrałbym Clan albo Fish, a jeżeli bym do obu zfailował, to założę własny klan.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Heh. Ja też myślałem o założeniu klanu ;P [CC]-Chocolate Cookies . Ale dzień później mnie zaprosili do klanu i tera mi się już wogóle nie chce mi się go zakładać. I mam nowy plan. Na razie czekam czy Psy będzie oficjalne. Jeśli nie to idę do Pure albo tera za radą Evila do Icofu. Jeśli będziemy oficjalni to trochę poczekam czy nie staniemy się lepszym klanem. I możliwe, że tak czy siak pójdę do, któregoś z tych dwóch klanów ;).
|Engima|Art|Manga|Anime|
ma ktos juz jakies szkice swojgo loga bo ja nie moge nic wymyslec ^^ grrrrrr jak bedziemy oficjalem to chce wojne z klanem gdzie jest mckiller
Czysta konkurencja, trzeba sobie urozmaicić grę : ]. Z tymi logami - weźcie sami coś wymyślcie :] . Cokolwiek!

Jeżeli ktoś chce zobaczyć, zaraz na /jo spar z gaziem sprobujemy zrobic sparring do jego filmu. Wstep tylko jako widzowie [;p chyba ze nastapi zmiana planów].

ED: Jednak nie jesteśmy w formie na to i... jakoś chęci brak ;]
Last edited by MrNorbert; Jul 23, 2011 at 06:09 PM.
ToP Leader
"grrrrrr jak bedziemy oficjalem to chce wojne z klanem gdzie jest mckiller" Mnie to nie brzmi jak by pragnął zwykłej konkurencji. xD Mi to brzmi bardziej jak jakaś groźba ale ok. xD
-----
A co do filmu to ja już byłem w jego 2 filmie i to mi na razie wystarczy ;P.
Last edited by Ozzy; Jul 23, 2011 at 05:20 PM. Reason: <24 hour edit/bump
|Engima|Art|Manga|Anime|
Originally Posted by evildog View Post
Jeżeli miałbym sie zastanawiać nad klanem, to wybrałbym Clan albo Fish,

powodzenia lol
Originally Posted by Sharickkou View Post
powodzenia lol

Wiesz, o wiele trudniej to do fish, bo tam muszą cie znać musisz być zajebisty etc. a w Clan to wystarczy napisać jakiś apowy esej na 1000 słow to cie przymą na 100%
best vlad in plat V Kappa
kat <3
1000 słow które mają sens, a nie gadanie gram w piłkę, kosza, siatkę, hokeja, pingponga, tenisa etc.
to nie jest tak mało jak się wydaje
Przypominam o konkursie zostało 6DNI !!!!!
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010