Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Niby ta Norbert ale w PsY brakuje nam jedynie właśnie tego czasu istnienia. A tak to mamy już wszystko. 200k w banku itp. ;) A jest wogóle jakaś regóła dotycząca czasu istnienia? Powiedzmy, że np. żeby zostać oficjalny musi istnieć powiedzmy miesiąc. Jes coś takiego? ;P
|Engima|Art|Manga|Anime|
admini moga stwierdzic ze nie jestscie gotowi na oficial i mozecie sie szyboko rozpasc ^^ a u na teraz jest staly sklad xd
Ok. To nie wiem czy mi się chce czekac. Możliwe, że odejdę i pójdę do Pure bo mam już te 100 postów ;).
-----
A co do bannerów to zrobię je jutro bo czasu dzisiaj nie mam. ;)
-----
Ej wiesz co... To co mi powiedziałeś jest dla mnie na razie nie wykonalne. Na gimpie ja nie rysuje za dobrze ludzi. A szczególnie jeśli prosisz o coś takiego. Ja niestety nie dam rady tego zrobić . Starałęm się jak mogłem ale niestety to jest ponad moje siły . Mam nadzieję, że nie wyrzuccie mnie za to z allies i się na mnie za bardzo na mnie nie wkurzycie. Mogę zaa to popróbować nne bannery o jakie poprosicie. Ale bez ludzi . Mogą być jakieś potwory i części ludzi xD. Jakieś brutalne scenki bez ludzi albo tylko z ich częściami ciał mogą być .
Last edited by Ozzy; Jul 16, 2011 at 03:23 PM. Reason: <24 hour edit/bump
|Engima|Art|Manga|Anime|
Spokojnie McKiller , ja tam wg. nic do Cb nie mam i myślę że inni też . Jak dla mnie pomysł z częściami ludzi też może być dobry , potwory to już nie wiem ;).
Originally Posted by McKiller12 View Post
Ok. To nie wiem czy mi się chce czekac. Możliwe, że odejdę i pójdę do Pure bo mam już te 100 postów ;).
-----
A co do bannerów to zrobię je jutro bo czasu dzisiaj nie mam. ;)
-----
Ej wiesz co... To co mi powiedziałeś jest dla mnie na razie nie wykonalne. Na gimpie ja nie rysuje za dobrze ludzi. A szczególnie jeśli prosisz o coś takiego. Ja niestety nie dam rady tego zrobić . Starałęm się jak mogłem ale niestety to jest ponad moje siły . Mam nadzieję, że nie wyrzuccie mnie za to z allies i się na mnie za bardzo na mnie nie wkurzycie. Mogę zaa to popróbować nne bannery o jakie poprosicie. Ale bez ludzi . Mogą być jakieś potwory i części ludzi xD. Jakieś brutalne scenki bez ludzi albo tylko z ich częściami ciał mogą być .

O stary, to było przegięcie! Wywalić za to? Hhehe, trudno, dla mnie liczy się to, że chciałeś pomóc [no i chcesz nadal]. Może nie rób loga, ale jakieś fajne napisy. Popatrz na bannery innych klanów, niech to będzie wyznacznikiem jakości. Voltage220 [odgrzeb ich] które jest już oficjalne miało bardzo fajny set, a zarazem prosty.
ToP Leader
O kuźwa, nareszcie się dopchałem do ciotki netbooka, wielkie dzięki za pomysł, że mógłbym zostać Co-Ldr'em, można by się nad tym zastanowić jak już wrócę na własnego blaszaka, póki co mam za dużo na głowie (wesele, premiera pottera i jutrzejsze hity na czasie w Inowrocławiu) żeby o tym myśleć i udzielać się w klanie.
Originally Posted by Skocik View Post
ej ej ej ej w jakich rozmiarach maja byc te bannery i logo? logo styl ?? cos wymysle mam new kompa xd

Nie wiem, sam wyczuj. 400-600 x 60 ?
ToP Leader