Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

tak tak dzisiaj ^^ nie wieddzialem co mam napisac na czym polega to w co gra wook czy to jest wogule gra? czy co to jest?
Pizdu złóż podanie jestem ciekaw czy nas wezmą do oficjala
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Musi się zgodzić jeszcze jeden z rządzących.
Prawo większości.

Btw. Ja niedługo kończę z tb, ale po miesiącu - dwóch przerwy wracam. Więc będę się żegnał za jakiś tydzień-dwa.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Aha, jeszcze trochę będziesz.
Ciekawe, jak nam pójdzie z oficjalem. [one] ma wielu dobrych graczy, może dlatego ich dopuścili do oficjala.
Naprawdę ciekawe...
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Nie musimy się tak bardzo spieszyć, możemy jeszcze urządzić jakąś jedną/dwie imprezki dla promocji.

Pizdu, po prostu weźmiesz sobie urlop, ale w klanie na liście zostajesz, prawda? Przynajmniej udowodnimy, a może postaramy się udowodnić, że jesteśmy w miarę samodzielni i klan się nie rozpadnie.
ToP Leader
Kamil, liste wpłat aktualizowałeś, ale tego 1k o którym ci mówiłem dalej nie zapisałeś
-----------------------
Co do imprezek, to jestem na nie, można sie reklamować jak już złożymy podanie, ale oczywiście decyzja należy do lidera
Szczerze mogą nas nie przyjąć do oficjala gdyż mamy te 2K postów ale po POLSKU
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ale rosyjski język jest prawie tak samo ważny jak angielski a polski jest znany jak Chiński ;/
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010